درباره ما


جم فایل چیست ؟جم ( GEM ) در زبان انگلیسی به معنی جواهر با ارزش میباشد و انتخاب نام GEMFILE اشاره به فایلهای با ارزش آپلود شده در ان دارد .دانلود نرم افزار Android معرفی سریع جم فایل


سیستم همکاری در فروش جم فایل، یک طرح کارآفرینی است و
با هدف درآمد زایی و اشتغال برای دانشجویان و پژوهشگران و معلولین و عموم مردم
و اشتراک دانش بین کلیه سطوح جامعه طراحی و راه اندازی شده و توسط گروه با سابقه
طراحان وب ایران مدیریت و کنترل میشود

طراحان وب ايران يک گروه طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی ست که در سال 1381به  همت جمعي از دوستداران تكنولوژي برتر راه اندازي شده .

معرفی برخی از سایتهای طراحان وب ايران
 
IranWebShop.com

سایت مرکزی طراحان وب ايران 1381 تا 1395

IranWebShop.net

خدمات تخصصی فضای وب و دامنه 1382 تا 1395

IranWebShop.ir

مرجع سایتهای فروشگاهی ایران 1387 تا 1395

NiazeMihan.com

نیاز میهن مرجع نیازمندیهای ایران 1384 تا 1395نحوه کسب در آمد  از جم فایل

همگی ما، در دوران دانشجویی و تحصیل، ساعت های زیادی صرف تهیه و نگارش مطالب درسی کرده ایم. نظیر فایلهای با ارزش و تهیه مقالات دانشجویی، ارائه های کلاسی، تدوین پروپوزال، ترجمه مقالات انگلیسی، تهیه پرسشنامه های مرتبط با کارهای تحقیقاتی، تهیه و تدوین گزارش کارآموزی، تهیه و تدوین پروپوزال، و .... این فایلهای باارزش، پس از گذراندن دروس مربوطه و کسب نمره نهایی، در کامپیوترهای اغلب ما بلااستفاده باقی مانده اند. با اشتراک گذاری این فایل ها جهت استفاده سایرین، علاوه بر کسب درآمد، می توانید در جهت کمک به سایر محققان و دانشجویان و بسط و گسترش دانش موجود گام بردارید. همچنین جم فایل این امکان را به کاربران خود می دهد که در جهت افزایش ارزش معنوی کارشان، فایلهایشان را بصورت رایگان نیز با دیگران به اشتراک بگذارند.

[تصویر:  user-gem.jpg]

همکاری با جم فایل به 2 طریق امکانپذیر می باشد:

1-ارسال فایل توسط شما. با عضویت در سایت و ارسال فایلهای خود از طریق پنل کاربری تان، فرآیند بازاریابی و فروش فایل های شما توسط تیم جم فایل آغاز می گردد. سهم سایت از فروش فایل های شما، 25 درصد مبلغ تعیین شده میباشد ( شامل هزینه نگهداری سرور و پرداخت مالیات و هزینه تبلیغات بازاریابی ... ) و 75 درصد باقیمانده مربوط به پورسانت فروشنده و بازریاب است. میزان پورسانت بازاریاب نیز توسط خود شما تعیین می گردد.

با فروش هز یک از فایلهای شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و مبلغ دریافتی در آن ذکر شده است. با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای ارسالی شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد.


2-مشارکت در فروش فایل های خود و سایر کاربران. علاوه بر امکان فروش فایل های خود، شما می توانید با بازاریابی فایل های خود و سایر کاربران، به کسب درآمد نامحدود از اینترنت بپردازید. روشهای کسب درآمد از این طریق بسیار متنوع است و می توانید با مشاهده لینک بازاریابی با آنها آشنا شوید.

با فروش هز یک از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و پورسانت دریافتی شما در آن ذکر شده است. با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.

جم فایل، در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ثبت شده است و شما با اطمیان میتوانید از خدمات ان استفاده کنید.

جم فایل توسط یک مجموعه با سابقه فن اوری اطلاعات مدیریت و پشتیبانی میشود

ایجاد فروشگاه اختصاصی رایگان

شما با عضویت در سایت بلافاصله میتوانید فایلهای خود را برای فروش در سایت قرار دهید و یا یک فروشگاه اختصاصی رایگان برای بازاریابی برای خود ایجاد کرده و شروع به کسب در آمد کنید.

درباره ما

نماد اعتماد ساماندهی    ضمانت پرداخت