• bootstrap slider
  • gemfile-slide2
gemfile-slide11 gemfile-slide22
bootstrap image slider by WOWSlider.com v8.8

درباره ما


جم فایل چیست ؟جم ( GEM ) در زبان انگلیسی به معنی جواهر با ارزش میباشد و انتخاب نام GEMFILE اشاره به فایلهای با ارزش آپلود شده در ان دارد .دانلود اپلیکیشن Android جم فایل


سیستم همکاری در فروش جم فایل، یک طرح کارآفرینی
با هدف درآمد زایی و خود اشتغالی و استقلال مالی برای دانشجویان و معلولین
و اشتراک دانش بین کلیه سطوح جامعه است .

نحوه کسب در آمد  از جم فایل

همگی ما، در دوران دانشجویی و تحصیل، ساعت های زیادی صرف تهیه و نگارش مطالب درسی کرده ایم. نظیر فایلهای با ارزش و تهیه مقالات دانشجویی، ارائه های کلاسی، تدوین پروپوزال، ترجمه مقالات انگلیسی، تهیه پرسشنامه های مرتبط با کارهای تحقیقاتی، تهیه و تدوین گزارش کارآموزی، تهیه و تدوین پروپوزال، و .... این فایلهای باارزش، پس از گذراندن دروس مربوطه و کسب نمره نهایی، در کامپیوترهای اغلب ما بلااستفاده باقی مانده و با اشتراک گذاری این فایل ها جهت استفاده سایرین، علاوه بر کسب درآمد، می توانید در جهت کمک به سایر محققان و دانشجویان و بسط و گسترش دانش موجود گام بردارید. همچنین جم فایل این امکان را به کاربران خود می دهد که در جهت افزایش ارزش معنوی کارشان، فایلهایشان را بصورت رایگان نیز با دیگران به اشتراک بگذارند.

همکاری با جم فایل به 2 طریق امکانپذیر می باشد:

1-ارسال فایل توسط شما. با عضویت در سایت و ارسال فایلهای خود از طریق پنل کاربری تان، فرآیند بازاریابی و فروش فایل های شما توسط تیم جم فایل آغاز می گردد. سهم سایت از فروش فایل های شما، 25 درصد مبلغ تعیین شده میباشد ( شامل هزینه نگهداری سرور و پرداخت مالیات و هزینه تبلیغات بازاریابی ... ) و 75 درصد باقیمانده مربوط به پورسانت فروشنده و بازریاب است. میزان پورسانت بازاریاب نیز توسط خود شما تعیین می گردد.

با فروش هز یک از فایلهای شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و مبلغ دریافتی در آن ذکر شده است. با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای ارسالی شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد.


2-مشارکت در فروش فایل های خود و سایر کاربران. علاوه بر امکان فروش فایل های خود، شما می توانید با بازاریابی فایل های خود و سایر کاربران، به کسب درآمد نامحدود از اینترنت بپردازید. روشهای کسب درآمد از این طریق بسیار متنوع است و می توانید با مشاهده لینک بازاریابی با آنها آشنا شوید.

با فروش هز یک از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، بلافاصله یک ایمیل بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد که فایل فروش رفته و پورسانت دریافتی شما در آن ذکر شده است. با فعالسازی شماره موبایل خود در پنل کاربری تان، علاوه بر ارسال ایمیل، بلافاصله پس از فروش هر کدام از فایلهای بازاریابی شده توسط شما، پیامک اطلاع رسانی آنلاین نیز بصورت اتوماتیک و رایگان برایتان ارسال می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.

جم فایل، در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ثبت شده است و شما با اطمیان میتوانید از خدمات ان استفاده کنید.

جم فایل توسط  مجموعه ساران هاستینگ مدیریت و پشتیبانی میشود.
مدیریت : سامان قدری
شرکت ساران داده پردازان ارجان - ثبت ۳۳۲۵

ایجاد فروشگاه اختصاصی رایگان

شما با عضویت در سایت بلافاصله میتوانید فایلهای خود را برای فروش در سایت قرار دهید و یا یک فروشگاه اختصاصی رایگان برای بازاریابی برای خود ایجاد کرده و شروع به کسب در آمد کنید.

درباره ما

نماد اعتماد ساماندهی    ضمانت پرداخت

logo-samandehi
تمام حقوق اين سايت محفوظ است. کپي برداري پيگرد قانوني دارد. طراحی سایت، وبتینا